[CCEinfo] brožurka - možnosti rekreace v ČCE

Voženílková Monika vozenilkova na e-cirkev.cz
Pondělí Únor 25 13:46:59 CET 2013

Vážené sestry, vážení bratři,

před několika lety vyšel černobílý seznam rekreačních ubytovacích možností ve sborech. Jednalo se o malou brožurku psanou na počítači s uvedením základních informací.
Od té doby se však mnohé změnilo, některé ubytování již není aktuální, jiné možnosti naopak vznikly. Tištěná brožurka rychle zastarává a špatně se aktualizuje.

V tuto chvíli není možnost získat ucelenou, platnou informaci o nabídce ubytování ve sborech.

Proto by propagační komise v tomto roce ráda brožurku obnovila. Dílem by se jednalo o rozšíření na našich webových církevních stránkách již existující záložky "rekreační střediska",
dílem o rozšíření uzavřené sekce, kam mají přístup pouze sbory.

*             Informace o ubytování v záložce "rekreační střediska" uvidí zcela všichni, kteří se na stránky podívají, musí se tedy počítat i s možností zájmu lidí mimo církev.
*             V uzavřené sekci informace o ubytování uvidí pouze sbory.

Webové stránky nabízejí jedinečnou možnost, kdykoli cokoli měnit, doplňovat, odstraňovat nebo přidávat a udržovat tak seznam stále aktuální.

Od zájemců budu potřebovat základní informace o ubytování a fotografii.

Proto se na Vás obracím s prosbou, máte-li zájem nabídnout ubytování ve Vašem sboru prostřednictvím webu,
pošlete krátkou zprávu na vozenilkova na e-cirkev.cz, nebo zavolejte na telefon 224 999 272, vše potřebné pak již spolu dořešíme osobně.

Na Vaše odpovědi čeká a těší se

Monika Voženílková
sekretariát a propagace

Českobratrská církev evangelická